МЕМЛЕКЕТТІК БІЛІМ БЕРУ ГРАНТЫ ЖӘНЕ АҚЫЛЫ НЕГІЗДЕ ОҚУҒА ҚАБЫЛДАНАТЫН ТАЛАПКЕРЛЕР!

М.Х. Дулати  атындағы тараз өңірлік университетіне грант негізінде оқуға қабылданатын  талапкерлер Egov.kz сайты арқылы «Жоғары білім беру бағдарламалары бойынша оқыту үшін жоғары оқу орындарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау» мемлекеттік қызмет түрі бойынша өтініш береді және құжаттардың төлнұсқасын өткізеді.

• Ақылы негізде қабылданатын талапкерлер виртуалды қыбылдау комиссиясының операторларымен төменде көрсетілген байланыс телефондары  арқылы хабарласып құжаттардың төлнұсқасын қыбылдау комиссиясына өткізеді.
  • Өтініш беру мерзімі 25 тамызға дейін.

Оқуға түсу үшін қажетті құжаттар:

• Жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта жоғары оқу орнына дейінгі немесе жоғары білім туралы құжат (аттестат, диплом қосымшасымен түпнұсқа);
  • жеке куәлік көшірмесі;
  • Басым құқықтар мен квоталардың (жеңілдіктердің) берілуін растайтын құжаттар (болған жағдайда);
  • 3х4 өлшеміндегі 6 дана фотосурет;
  • арнаулы немесе шығармашылық емтихан ведомостынан үзінді (педагогикалық немесе шығармашылық дайындықты талап ететін білім беру саласы бойынша түсушілер үшін);
  • Ұлттық бірыңғай тестілеудің электрондық сертификаты;
  • Білім беру грантын тағайындау туралы электрондық куәлік (болған жағдайда);
  • 075-У нысанындағы медициналық анықтама;