ӘДЕП ЖӨНІНДЕГІ КЕҢЕС

nauryzbekova almara

КУЛЬБАЕВА ДИНА ДЮСЕБАЕВНА

М.Х.  Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті Әдеп жөніндегі кеңес төрағасы – «Философия және саясаттану» кафедрасының меңгерушісі, фс.ғ.к., доцент.

Қабылдау күндері: сәрсенбі, бейсенбі, сағат 14:30-17:00
Тараз қ., Төле би №60, кабинет 2.5.307
Байланыс номерлері: 8 7713978705

АСЫЛБЕКОВА НҰРЖАМАЛ ӨЗЕНБЕКҚЫЗЫ

Әдеп жөніндегі Кеңестің хатшысы

«Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының доценті

Ғылыми дәрежесі: Филология ғылымдарының кандидаты

Телефон: 8-701-577-58-40.

ЖЫЛҚЫБАЕВА ДИНА СЕРІКБАЙҚЫЗЫ

М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті Персоналды басқару қызметінің басшысы

Байланыс телефоны: 8(7262) 43 27 77

МӘЛІБЕКОВ АЛДАБЕРГЕН ҚАДЫРБЕКҰЛЫ

Академиялық саясат жөніндегі департамент директоры

т.ғ.к., профессор, ҚР ЖТҒА корреспондент мүшесі

Байланыс телефоны: 8 (7262) 45-04-02

АйменАнуарбекТалхаевич.jpg

АЙМЕН АНУАРБЕКТАЛХАҰЛЫ

Технологиялық факультет деканы

Экономика ғылымдарының докторы, профессор

Байланыс телефоны: 8 (7262) 45-23-44

Ұялы телефоны: 8 (701) 111-45-81

Сматова Клара Бегалиевна.jpg

СМАТОВА КЛАРА БЕГАЛЫҚЫЗЫ

«Педагогика және практикалық психология»

кафедрасының меңгерушісі, доцент м.а.

Ғылыми дәрежесі: п. ғ. к

Байланыс телефоны: +7-701-328-6226

Masalimova.jpg

МАСАЛИМОВА БАКЫТГУЛЬ КАБЫКЕНОВНА