РЕКТОР МҮМКІНДІГІ ШЕКТЕУЛІ СТУДЕНТТЕРМЕН КЕЗДЕСТІ

Бүгін Талғат Ілиясұлы университетке қарасты  «Инклюзивті білім берудегі психологиялық бейімделу» орталығының жұмысымен танысып, мүмкіндігі шектеулі студенттермен кездесті.

1

Қазіргі таңда 53 студент білім алып жатыр. Олар көмекші бағдарламамен, арнайы әдебиеттермен қамтамасыз етілген. ғимаратқа кіруге, оқу материалдарына, дәрістерге, тестілер мен емтихандарға студенттер үшін барынша оңтайлы түсінікті тұрпатта қолжетімділік орнату және ЖОО-дағы білім беру үдерісіне интеграциялау арқылы білім беруге қолжетімділік деңгейін жоғарылату бағытында жағдай жасалған.

1

Орталықтың аға үйлестірушісі С.М.Үсенова инклюзивті білім беру бойынша Түркияның Арел университетінде және Берлин (Германия), Москва (Ресей), Бішкек (Қырғыстан) және Нұр-Сұлтан, Алматы, Өскемен, Қызылорда, Қарағанды, Шымкент қалаларында өткен біліктілікті жоғарылату курстарын тәмамдаған.