Оқыту жұмыстары кафедраның запастағы офицерлерді және запастағы сержанттарды даярлаудағы негізгі қызмет түрі болып табылады және бекітілген оқу бағдарламаларға сәйкес «әскери күн» әдісімен өткізіледі, оқу бағдарламалары студенттердің әскери дайындығының ұйымдастырылуын, ғылыми және тәжірибелік мазмұнын, сонымен қатар белгіленген әскери мамандықтар бойынша алатын тиісті теориялық білімін, тәжірибелік дағдыларын анықтайды.

Әскери дайындықтан теориялық және тәжірибелік сабақтар әскери кафедраның оқу материалдық базасын қолдана отырып және Тараз қаласында орналасқан «Оңтүстік» өңірлік қолбасшылығының әскери бөлімдерінде өткізіледі.

Күн сайын жеке құрамды сабаққа тарату алдында студенттермен Қазақстан Республикасының Әнұраны орындалады. М.Х. Дулати атындағы Тараз өңірлік университетінің Басқарма Төрағасы - Ректорымен бекітілген күн тәртібіне сәйкес саптық жаттығу уақыттарында атыс және дене дайындығынан, жаппай жою қаруынан қорғану, жалпы әскери жарғылардан жаттығулар өткізіледі.

uchebnyi process vk14

uchebnyi process vk2