ХАБАРЛАМА

М.Х.Дулати атындағы Тараз өнірлік университеті  «Су шаруашылығы» кадрларды даярлау бағыты бойынша 2021жылы 14сәуірде ЖБТ РОӘК - ОӘБ  отырысының өтетіндігі жөнінде хабарлайды.

Өтетін уақыты: сағат 15.00

Платформасы: ЗУМ  - Конференция идентификаторы: 7050044324

Кіру коды: 234564

КҮН ТӘРТІБІ:

1. Қашақтан білім беру. Кіріспе сөз (М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университетінің ректоры м.а., э.ғ.д., профессор Е.Әмірбекұлы).

2.«Су шаруашылығы» бағыты боыйнша мамандарды даярлау үшін қашақтан білім беру кезінде оқу үдерісін ұйымдастыру.

2.1 «Опыт дистанционного обучения для студентов из стран Центральной Азии на примере магистерской программы «Интегрированное управление водными ресрусами» в Казахстанско-Немецком Университете» (Қазақ-Неміс университетінің «Су ресурстарын бірлесіп басқару» магистерлік бағдарламасының координаторы Л.В. Когутенко сөзі).

2.2 «Қашықтан оқыту технологиясын белсендіру» (М.Әуезов атындағы Оңтүстік-Қазақстан университетінің «Су ресурстары, жерге орналастыру және агротехника» кафедрасының меңгерушісі т.ғ.к., доцент П.С Сұлтанбекованың сөзі).

2.3 «Особенности организации и внедрения элементов дуального образования при подготовке кадров водохозяйственной отрасли» («Қазсушар» РМК Жамбыл филиалының директорының орынбасары Г.Г.Зарубаева сөзі).

2.4. М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті – оқу процессін ұйымдастыру ерекшеліктері («Су шаруашылығы, экология және құрылыс» институтының директоры т.ғ.д., профессор Қ.Р.Бейсембиннің сөзі).

1. Әр түрлі

3.1 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бағыттарының жіктеуішіне» «Су шаруашылығы» даярлау бағыты бойынша бакалавр дәрежесін кіргізу.

3.2 «Су шаруашылығы» оқыту бағыты бойынша оқу-әдістемелік құралдарды қарастыру және бекіту.