ІШКІ КУРСТАР

«Сөйлеу мәдениеті»

Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау орталығының ұйымдастыруымен 10.01.2023ж-12.01.2023ж аралығында «Сөйлеу мәдениеті» курсы өттті. Курсқа 123 тыңдаушы қатысты.

«Робототехника негіздері»

30.01.2023ж-10.02.2023ж аралығында профессор оқытушылар құрамына «Робототехника негіздері» атты курс өткізілді. Нәтижесінде курсқа 65 тыңдаушы қатысып, сертификатталды.

ПЕРСОНАЛДЫ БАСҚАРУ ҚЫЗМЕТІ ТУРАЛЫ ЕРЕЖЕ

«Студентке бағытталған білім берудің заманауи психологиялық-педагогикалық құралдары» атты курс 2023 жылдың 23 қаңтары мен 28 қаңтар аралығында өткізілді. 34 тыңдаушы қатысты.

ПЕРСОНАЛДЫ БАСҚАРУ ҚЫЗМЕТІ ТУРАЛЫ ЕРЕЖЕ

«Эмоционалды интеллект және конфликтіні басқару»

09.01.2023ж-20.01.2023ж.аралығында «Эмоционалды интеллект және конфликтіні басқару» атты курсы өтті. 50 тыңдаушы қатысты.

ПЕРСОНАЛДЫ БАСҚАРУ ҚЫЗМЕТІ ТУРАЛЫ ЕРЕЖЕ

Ақылы негізде "Intensive English Practice Course" Elementary курсы "Intersive English Practice Course" Pre-Intermediate Level және "Intersive English Practice Course" Intermediate Level

2023жылғы 02 мамырдан 16 мамыр аралығында ПОҚ мен университет қызметкерлеріне ақылы негізде "Intensive English Practice Course" Elementary курсы бойынша 14 тыңдаушы, "Intersive English Practice Course" Pre-Intermediate Level курсы бойынша 13 тыңдаушы және "Intersive English Practice Course" Intermediate Level курсына 5 тыңдаушы қатысты.

«General English (A2 level)» және «General English (В1 level)» курсы

Магистратураға түсу мақсатында ағылшын тілін үйренуге ниет білдірген университеттің 4 курс білімгерлері және химия мамандықтарының инвестициялық жобаларын іске асырудың дипломдық бағдарламалары шеңберінде ағылшын тілін үйрену мақсатында 1 және 3 курс білімгерлері «General English (A2 level)» және «General English (В1 level)» курстары 2023 жылғы 3 сәуірден 2023 жылғы 31 мамыр аралығында университет білімгерлеріне курстар жүргізілді. «General English (A2 level)» курсы бойынша - 60 тыңдаушы, «General English (В1 level)» курсы бойынша - 75 тыңдаушы.

ПЕРСОНАЛДЫ БАСҚАРУ ҚЫЗМЕТІ ТУРАЛЫ ЕРЕЖЕ

«Заманауи білім беру және ғылыми қызметтегі электронды ресурстар мен ғылымиметриялық құралдар» атты курс.

11.12.2023ж-14.12.2023ж аралығында «Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау» орталығының ұйымдастыруымен кітапханалық-ақпараттық орталықтың директор орынбасары Рыбалкина Н.В. және ДҚҮжКПА бөлімінің ІТ мамандары профессорлық-оқытушылар құрамына «Заманауи білім беру және ғылыми қызметтегі электронды ресурстар мен ғылымиметриялық құралдар» атты 24 сағаттық біліктілікті арттыру курсын өткізді. 49 қатысушы.

ПЕРСОНАЛДЫ БАСҚАРУ ҚЫЗМЕТІ ТУРАЛЫ ЕРЕЖЕ

«Инклюзивті білім беру жағдайындағы заманауи технологиялары» курсы

20.02.2023ж-03.03.2023ж аралығында профессор оқытушылар құрамына «Инклюзивті білім беру жағдайындағы заманауи технологиялары» курсы өткізілді. 1 топ бойынша – 73 қатысушы, 2 топ бойынша – 74 қатысушы.