Кәсіптік бағдар беру жұмыстары орындалуда

Кәсіптік бағдар беру жұмысы жоспарлы түрде М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университетінде қызу жүргізілуде. Бұл жұмысқа Университеттің технологиялық факультетінің «Тоқыма , материалтану және стандартизация» кафедрасының ұжымы белсене қатысуда.

Жоспарға сәйкес мамыр айының 6 жұлдызында, кафедраның доценті Г.Б.Джумабекова және аға оқытушы Л.Х.Юсупова,Жамбыл облысы Сарысу ауданының орта мектептері және орта кәсіптік оқу орындарына кәсіби-бағдарлау жұмысттарын жүргізді. Жұмыс барысында Ы.Сұлейменов атындағы орта мектебі, Б.Қашқынбаев атындағы орта мектебі, Ж.Қашқынбаев атындағы орта мектебі, Б.Адамбаев атындағы тірек мектебі, Д.Қонаев атындағы орта мектебі, Абылай хан атындағы мектеп-лицей, Ш.Уалиханов атындағы орта мектебі және № 11 Сарысу кәсіптік лицейіндеүгіт насихат іс-шараларын өткізіліп, мектепттердің түлектеріне қажетті ақпаратпен  бөлісіп, буклеттер таратылды.

тех фак главный

тех фак1111