БОСАҒАН БІЛІМ БЕРУ ГРАНТТАРЫНА ҰСЫНЫЛАТЫН ҮМІТКЕРЛЕРДІҢ ТІЗІМІ

Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім алу процесінде босаған бос білім беру гранттарына ауыстыру үшін 2020-2021 оқу жылының қысқы емтихан сессиясының қорытындылары бойынша ұсынылатын үміткерлердің тізімі

Білім беру бағдарламалары тобының атауы

Барлық үміткерлердің аты-жөні

ЖОО-ның комиссия шешіміне сәйкес өтініштерді қарау мәртебесі

В005-Дене шынықтыру пәні мұғалімдерін даярлау

Абдулла Аружан Сагиқызы

қанағаттандырылды

Серікбай Өсербай Алматұлы

қанағаттандырылмады

В062-Электротехника және энергетика

Маркібай Нұрдаулет Сакенұлы

қанағаттандырылды

В055-Математика және статистика

Махмут Асима Жеңісқызы

қанағаттандырылды

Иманбердиева Баян Нұрболқызы

қанағаттандырылмады

В075-Кадастр және жерге орналастыру

Жиенбаева Шолпан Канагатқызы

қанағаттандырылды

Жұмабай Жақып Есенғалиұлы

қанағаттандырылды

Ланкин Дмитрий Александрович

қанағаттандырылмады

Тлеухан Жанибек Батырханұлы

қанағаттандырылмады

В074-Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс

Самғат Қуаныш Самғатұлы

қанағаттандырылды

Аралбек Қуаныш Асанұлы

қанағаттандырылмады

Алтынцев Богдан Витальевич

қанағаттандырылмады

В061-- Материалтану және технологиялар

Нигметжанова Асел Мейрамжановна

қанағаттандырылды

В068- Азық-түлік өнімдерін өндіру

Ибрагимова Нилюфар Акрамовна

қанағаттандырылды

Шаңлаптай Айгерім Досанқызы

қанағаттандырылды

Алиев Фархат Нұрғалиұлы

қанағаттандырылмады

В050- Биологиялық және сабақтас ғылымдар

Мұхаметқали Аяжан Берікқызы

қанағаттандырылды

Мамедова Мариям Батыровна

қанағаттандырылмады

В070- Тоқыма: киім, аяқ киім және былғары бұйымдар

Қыдырбай Мереке Бағланқызы

қанағаттандырылды

Мейрамбек Мөлдір Нұрболқызы

қанағаттандырылмады

В053-Химия

Уазиева Мадина Ерболқызы

қанағаттандырылды

Әуесхан Ағарыс Қанатұлы

қанағаттандырылды

Хидирбаева Жадыра Қалдыбековна

қанағаттандырылды

Іңкәрбек Айшабибі Серікқызы

қанағаттандырылды

Іңкәрбек Ұлбала Нұржанқызы

қанағаттандырылды

Нұрмахамбет Аяулым Ерболатқызы

қанағаттандырылмады

В077-Өсімдік шаруашылығы

Олжабаева  Амина Керімбекқызы

қанағаттандырылды

Октябрева Ақмарал Бауыржанқызы

қанағаттандырылмады

В052-Жер туралы ғылым

Сабырова Гулшехра

қанағаттандырылды

В012 Жаратылыстану-ғылыми пәндері бойынша мұғалімдерді даярлау

Бекзат Жұлдыз Ғалиқызы

қанағаттандырылды

Мирзабаева АсемРуслановна

қанағаттандырылмады

В018 Шет тілі мұғалімдерін даярлау

Мирзаев Ерлан Әлімжанұлы

қанағаттандырылды

Саудақұлова Сымбат Бахтиярқызы

қанағаттандырылмады

В005 Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

Бухарбаев Нурлибек Нурадинұлы

қанағаттандырылды

Рахымберді Әділ Мақсатұлы

қанағаттандырылды

Қыдырбай Әлібек Болатұлы

қанағаттандырылмады

В053-Химия

Беделбаева Лиана Сержанқызы

қанағаттандырылды

 

Құлмаханбетова Аяжан Шоханқызы  

қанағаттандырылмады

В092-Тынығу

БайбосынАрайлым Асқарқызы

қанағаттандырылды

Әнербек Аякөз

қанағаттандырылмады

В077-Өсімдік шаруашылығы

Ауғанбай Аяулым Жұмаханқызы

қанағаттандырылды

В010- Физика мұғалімдерін даярлау

Темірхан Руслан Өмірханұлы

қанағаттандырылды

Ашырова Гульнабат Шукурбаевна

қанағаттандырылмады

В071- Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

Ырғабай Саят Бахтиярұлы

қанағаттандырылды

5В010800- Дене шынықтыру және спорт

Сабырова АяулымАлихановна

қанағаттандырылды

Борода-Дудочкин Гергий Александрович

қанағаттандырылмады

5В090600- Мәдени-тынығу жұмысы

Жексенбай ЖансұлуӨскенбайқызы

қанағаттандырылды

Қайрбаева Гулдана Бахытжановна

қанағаттандырылмады

5В090200-Туризм

Канат Адема Айдосқызы

қанағаттандырылды

Орманова Лана Нуриддинқызы

қанағаттандырылмады

5В072800-Өңдеу өндірісінің технологиясы

Махмадов Рамзан Хамидович

қанағаттандырылды

Махмадов Шамиль Султанович

қанағаттандырылды

5В070700-Тау-кен ісі

Оразалы Жандәулет Еркінұлы

қанағаттандырылды

Әбілхайыр Нурзатқали Бахытжанұлы

қанағаттандырылды

Чора Қуанышбек Самарканұлы

қанағаттандырылмады

Шайбай Жанолат Шайбаниұлы

қанағаттандырылмады

5В071300-Көлік, көлік техникасы және технологиялары

Жұмашев Шерзод Жұмаханұлы

қанағаттандырылды

Нұрбекұлы Абзал

қанағаттандырылмады

5В071800-Электроэнергетикасы

Иовбак Артем Сергеевич

қанағаттандырылды

Нургалиев Галим Мирзабекулы

қанағаттандырылмады

5В060100-Математика

Айытбай Ақсұлу Бахытжанқызы

қанағаттандырылды

Жақашева Ұлбосын Асхатқызы

қанағаттандырылмады

5В010800- Дене шынықтыру және спорт

Морозова Мария Владимировна

қанағаттандырылды

Раимбаева Севара Рустамовна

қанағаттандырылмады

Қарлыбаева Еркенай Мұхтарқызы

қанағаттандырылмады

5В020500-Филология:қазақ тілі

Кемалов Бақдаулет Бақбергенұлы

қанағаттандырылды

Совет Перуза Ержанқызы

қанағаттандырылмады

В064-Механика және металл өңдеу

Абдуллаев Уркен Шадиярович

қанағаттандырылды

Top