Аккредитация жоғары білім берудегі

Болон реформасының іргелі принципі

Тараз өңірлік университетінде 2021 жылғы 29-30 наурыз аралығында білім беру сапасын қамтамасыз ету жөніндегі Тәуелсіз агенттіктің (БСҚБТА) сарапшылары жүргізетін 9 білім беру бағдарламасын мамандандырылған аккредиттеу рәсімі басталды.

Білім беру сапасын қамтамасыз ету жөніндегі тәуелсіз агенттік (БСҚБТА) ENQA – ның толық құқықты мүшесі болып табылады-еуропалық елдердің білім министрлері, Болон процесіне қатысушылар таныған беделді халықаралық қауымдастықтардың бірі.

Комиссия құрамына менеджмент саласындағы белгілі сарапшылар, ғалымдар, оқытушылар, жұмыс берушілер және Студент жастардың өкілі кіреді:

А.Т.Ж.

комиссия мүшелері

Лауазымы, дәрежесі, атағы

Топ мүшесінің мәртебесі, талданатын ББ атауы

1 кластер

Жиенбаева Надежда Бисеновна

Абай атындағы ҚазҰПУ Психология және педагогика институты кафедрасының профессоры., д. ғ. к., к. пед. (7М01101-Психология және педагогика даярлау)

Топ жетекшісі,

Ұлттық сарапшы

Гордиенко Оксана Викторовна

п. ғ. к., доцент, Орыс тілін оқыту әдістемесі кафедрасының доценті, цифрлық білім беруді дамыту институтының директорының м. а., Мәскеу педагогикалық мемлекеттік университеті (7М01702-Орыс тілі мен әдебиеті педагогтарын даярлау)

Халықаралық сарапшы

Зенкова Татьяна Витальевна

Шетел филологиясы кафедрасының профессоры, ф.л.к., профессор, Торайғырова университеті (6В01707/7М01703-Шет тілдері бойынша мұғалімдер/педагогтарды даярлау)

Ұлттық сарапшы

Оскембай Алия Акымкызы

Тарих, филология және халықаралық қатынастар факультетінің деканы, т.ғ.к., С. Аманжолов атындағы ШҚУ  (7М01601-Тарих педагогтарын даярлау)

Бектурганов Бауыржан Омирзакович

С. Нұрмағамбетов атындағы №10 орта мектебінің директоры, Тараз қ.

Жұмыс берушілердің өкілі

Муслимова Гульмира Сансызбаевна

Тараз инновациялық-гуманитарлық университеті, 7М01102-Педагогика және психология мамандығының 1 курс магистранты

Студент өкілі