«СӘН ДИЗАЙНЫ»,«ЖАРНАМА ДИЗАЙНЫ» ЖӘНЕ «ИНТЕРЬЕР ДИЗАЙНЫ» МАМАНДЫҒЫНЫҢ 2 КУРС СТУДЕНТТЕРІНЕ ДІН САЛАСЫНДА ӨТІЛГЕН ІС-ШАРАСЫ

2024 жылы 17 қазан күні Әлеуметтік жұмыс басқармасының дінтану бойынша бас маманы Б.Қ.Алпысбаевтың қатысуымен «Дизайн» мамандығының 2 курс студенттеріне «Ұлттық бірегейлікті қалыптастыру арқылы діни экстремизмге қарсы тұру» тақырыбында семинар сабағы өтікізілді.

Семинар барысында ҚР дін саласындағы мемлекеттік саясатының негізгі бағыттары және дәстүрлі діни таным құндылықтары түсіндірілді.Сонымен қатар, интернет желісіндегі күмәнді діни парақшаларда қамтылған діни уағыздарды тыңдамау, дін саласына байланысты туындаған сұрақтардың жауабын тек дінтанушы мамандардан немесе мешіттегі арнайы имам қызметкерлерден сұрау қажет екендігі туралы ақпараттар жеткізілді.

дизайн1111

дизайн2222