REILEAP” 15th Meeting

2024 жылдың 16-17 сәуір аралығында Бухарест қаласында (Румыния) Erasmus+ 618930-EPP-1-2020-1-EL-EPPKA2-CBHE-JP “Reinforcing capacities of HEIs for leather and leather products in Uzbekistan-Kazakhstan” REILEAP жоба қатысушыларының 15-ші кездесуі өтті.

Кездесуге М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университетінен жобаның жергілікті үйлестіруші Бекжан Абзалбекұлы және PhD доктор Гульзира Джумабекова қатысты.

Кездесу жоба бойынша 3 жылда жасалған жұмыстарды талқылауға бағытталды. Кездесу барысында Б.Абзалбекұлы Дулати университеті тарапынан жобаға қатысты жұмыстардың орындалу барысы туралы есеп берді.

Жұмыс пакеттерінің (WP3 – Дамыту, WP4 - Сапа жоспары және WP5 - Тарату және пайдалану) орындалу жолдары талқыланды. Мамыр айында Өзбекстанда өтілетін жоба бойынша қорытынды конференция бағыты мен уақыты қарастырылды.