Бағдарлама туралы

1. Несиелік мобильділік: Эразмус танымал бағдарлама университеттер, студенттер және еуропалық емес елдердің оқытушылары үшін қол жетімді. Эразмус+ несиелік ұтқырлықты қаржыландырады, яғни. студенттік ұтқырлық (екі жақты) 3 айдан 12 айға дейін. Міндетті ереже - қабылдайтын университетте алынған несие бөлімдері үй университетінде танылады және есептеледі. Еуропалық азаматтар әлемнің кез-келген елінің жоғары оқу орындарында оқуға немесе оқуға таңдау мүмкіндігіне ие болады, ал еуропалық емес студенттер мен оқытушылар Еуропадағы білім алуға, оқытуға және оқытуға мүмкіндік алады. білім беру және оқытудың барлық салаларының өкілдері, Еуропадағы және одан тыс жерлерде өздерінің дағдыларын үйрену, оқыту және жетілдіру мүмкіндіктері бар. Оқытушылар құрамының өкілдері өздерінің университеттерінде өзгерістердің жетекшілері болып табылады.

Шәкіртақы бағдарлама және серіктес және елдердің университеттері арасындағы университеттер арасындағы келісім негізінде беріледі. Бұл іс-шара орталықтандырылмаған: оны басқару Бағдарламалық елдердегі Ұлттық агенттіктер желісіне жүктеледі. Акция бүкіл әлем бойынша университеттердің қатысуына ашық. Алайда, жоо елдер бағдарламасы Ұлттық Агенттік елдерінің консорциум атынан өздерінің ұлттық жетекшілеріне өтініш бере алады.

2. Дәреже алу үшін мобильділік: Еуропалық емес жоғары оқу орындар-іріктелген және еуропалық консорциумімен магистрлі бағдарламалар жоғары сапада ұсынылған.Бұл университеттің үлгерімін арттыруына ықпал етті және жетістігін дәлелдеу Эразмус Мундус бағдарламасының І кезеңінің жалғасы. Әлемнің кез-келген елінің студенттері мен оқытушылары магистратура бағдарламаларын оқуға стипендия алады. Магистрлік бағдарламалар бойынша студенттер кем дегенде екі елде (ЕО) оқуға мүмкіндіктері бар. Бұл іс-шараны Брюссельдегі Білім, аудиовизуалды және мәдениет жөніндегі атқарушы агенттік (бұдан әрі - EACEA) басқарады.