Бағдарлама туралы

1Жоғары білім беру әулетінжоғары оқу орындарын басқару мен басқаруды дамытуға және жетілдіруге, университеттер арасындағы байланыстарды нығайтуға және оқу бағдарламалары мен заманауи оқыту әдістерін, оқу-материалдық базаны жаңартып, жетілдіруге бағытталған көп жақты серіктестік негізінде құрылған. Сондай-ақ жоғары оқу орындарына ұлттық деңгейде қатысу арқылы, ұлттық билік органдарының қатысуымен ұлттық деңгейде әсер етуді күшейтуге бағытталған жобаларды қаржыландырады.

Жобалық өтінімдер бағдарлама елдері мен серіктес елдердің жоғары оқу орындарына жіберілуі мүмкін.

2. Стратегиялық серіктестік пен білім Альянстары

• Стратегиялық серіктестіккәсіпорындармен, ғылыми ұйымдармен, әлеуметтік серіктестермен және т.б. институционалдық ынтымақтастықты нығайту арқылы жоғары оқу орындарының инновациялық әлеуетін ынталандыруға, жетілдіруге және дамытуға бағытталған. Бастамасы жаңа оқу бағдарламаларын және бағдарламаларын, жаңа технологиялар мен ресурстарды оқыту және біліктілігін арттыру үшін қаржыландыруды дамытуды қаржыландырады. Бағдарлама бүкіл әлем бойынша университеттерге ашық, бірақ бағдарлама елдерінің білім беру мекемелері тек өздерінің ұлттық агенттікке, жетекшіге өтініш бере алады.

• Білім Альянсы–университеттер мен кәсіпорындар арасындағы кең ауқымды ұзақ мерзімді ынтымақтастық. Олар кəсіпорындардың қажеттіліктеріне жауап беретін көп салалы білім беру бағдарламаларын əзірлеу арқылы шығармашылықты, инновацияны жəне кəсіпкерлікті дамытуға бағытталған білім беру жүйесі мен өндіріс арасындағы білім беруді дамытуға ықпал етеді.